18.9 C
Warszawa
sobota, 30 września, 2023

O KartCenter – Kart Center

Must read

  • Bądź na bieżąco
  • O KartCenter
  • Reklamuj się z nami
  • Dołącz do zespołu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KartCenter to zupełnie nowa jakość w kartingu amatorskim. Tworzymy obiekty z najlepszymi gokartami Sodi oraz z dbałością o jakość obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze tory gokartowe powstają z myślą o dostarczeniu autentycznego doświadczenia wyścigów.  Jesteśmy miejscem dla wszystkich entuzjastów sportów motorowych oraz tych, którzy za kierownicą gokarta usiądą po raz pierwszy.

Ciekawie zaprojektowane obiekty, wykwalifikowana kadra oraz najlepszej jakości gokarty Sodi są gwarancją niezapomnianych wrażeń.  Aktualnie nasze tory gokartowe mieszczą się w następujących lokalizacjach:

KartCenter  istnieje na polskim rynku kartingowym już od 2008 roku. Nieprzerwanie staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie zachowując przy tym maksymalne standardy bezpieczeństwa. Odzwierciedleniem tego założenia są dostępne u nas maszyny francuskiej firmy SodiKart.
Każdy model naszej floty jest specjalnie dobrany do specyfiki danego toru, tak aby dostarczyć naszym klientom najlepszych emocji podczas wyścigów. Wybierając markę Sodi zdecydowaliśmy się na połączenie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań technicznych zwiększających osiągi sprzętu z dbałością o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Stawiamy sobie wyzwanie, aby wszyscy nasi klienci poczuli się na naszych torach i w gokartach, jak kierowcy Formuły 1, a emocje towarzyszące zmaganiom na torze pozostały z nimi na bardzo długo. Sądzimy, że karting to dobra zabawa ale i ekscytujący sport motorowy, który uczy strategii, opanowania i precyzji za kierownicą.

  Jodła francuska - Mufloor podłogi dębowe

Jako oficjalny tor z gokartami Sodi organizujemy ligę międzynarodowych wyścigów Sodi World Series (LINK do podstrony SWS). Dla wszystkich pasjonatów współzawodnictwa i młodych adeptów sportu kartingowego, których marzeniem jest iść w ślady takich kierowców wyczynowych jak Robert Kubica. Organizujemy również zajęcia doskonalące w ramach Akademii Kartingowej KartCenter.

Klientom korporacyjnym oferujemy sprawdzone pakiety eventów firmowych, spotkań integracyjnych i prezentów motywacyjnych dla pracowników.

  Jodła francuska - Mufloor podłogi dębowe

Przeprowadzamy niezapomniane imprezy kawalerskie z dużą dawką adrenaliny oraz ekscytujące urodziny zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.

KartCenter to świetne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, zorganizowania imprezy firmowej lub przyjęcia jak urodziny czy wieczór kawalerski. Przeprowadziliśmy już setki udanych imprez. Jeżeli jesteś zainteresowany dobrą zabawą dla Ciebie i Twoich gości odwiedź jedną z naszych lokalizacji!

NASZE POCZĄTKI/ NASZE PLANY

Kiedy w 2008 powstał nasz pierwszy tor w Gdańsku-Oliwie w Polsce było zaledwie kilka takich obiektów. W przeciągu następnych kilku lat zaczęło powstawać coraz więcej torów gokartowych dzięki czemu obserwujemy ciągły rozwój kartingu.  Jako fani i kierowcy bardzo to doceniamy.  W KartCenter pragniemy aby sport ten był zarówno przystępny dla każdego, w każdym wieku jak i łatwo dostępny w wielu lokalizacjach.

Ciągle modyfikując i ulepszając nasz pierwszy obiekt oraz utrzymując ścisłą współpracę z najlepszym producentem gokartów na świecie zyskaliśmy reputację jako miejsce ekscytujące i  gwarantujące dobrą zabawę.

Nasze plany to ciągłe doskonalenie zarówno oferty jak i poziomu obsługi. Karting to emocjonujący a jednocześnie bezpieczny sport i naszą ambicja jest stworzyć warunki do jego uprawiania jak największej liczbie osób. Dlatego będziemy sukcesywnie otwierać nowe lokalizacje czerpiąc z kilkuletniego doświadczenia naszych pracowników oraz kierując się potrzebami naszych klientów.

ODWIEDŹ JEDEN Z NASZYCH TORÓW

Jeżeli chciałbyś zorganizować event dla Twojej firmy lub znajomych skontaktuj się z nami już dzisiaj!

  lo V Honey - Mufloor podłogi dębowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

fakewatches.is

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article