16.7 C
Warszawa
sobota, 30 września, 2023

Team Building – Kart Center

Must read

Zarezerwuj teraz

  • Catering
  • Pakiety przejazdów
  • Sale konferencyjne
  • Team Building

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KartCenter to idealne miejsce na integrację pracowników. Stosowane u nas elementy Team Building doskonale sprawdzają się jako sposób na poprawienie morale w firmie, ulepszanie komunikacji w zespole i rozwijanie pozytywnej współpracy.

Oferujemy różnorodne pakiety wyścigowe i imprezy kartingowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. W tym wyścigi Mini Grand Prix i pakiety niestandardowe z podziałem na zespoły rywalizujące względem siebie. Nasze imprezy z gokartami mają na celu zachęcenie do przyjaznego konkurowania względem siebie oraz naukę koleżeństwa i współpracy w drużynie. Ścigając się gokartami z prędkością około 50 km/h, twoi pracownicy będą mogli doświadczyć niezapomnianych emocji i poczują dopływ adrenaliny!

W wybranych lokalizacjach oferujemy przestrzeń konferencyjno-bankietową oraz indywidualnie dobrany catering.  Jesteśmy przygotowani do obsługi małych firm jak i korporacji, które pragną dodać pozytywne emocje do kolejnego spotkania dla swoich pracowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozrywkach integracyjnych lub chcesz zaplanować imprezę skontaktuj się z nami już dziś.

Wzmocnij swój zespół podczas imprezy integracyjnej w KartCenter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

fake watch

  Reklamuj się z nami - Kart Center
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article

  Sabbia - Mufloor podłogi dębowe